Nawigacja
AKTUALNOŚCI

BILETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ

HISTORIA

KIEROWNICTWO

ORGANIZACJA KOMENDY

OFICER PRASOWY

GALERIA

DOKUMENTY DO POBRANIA

PORADY

SPRAWY OSP

PRZETARGI

LINKI

SZUKAJ

KONTAKT
.
PRZYJMOWANIE I ZAŁATWIANIE SPRAW
.
RODO - KLAUZULA INFORMACYJNA
spacer
Strażacy z Ryk uczyli ratować
Dodane przez kppspryki dnia luty 22 2018 11:55:13

     Głównym celem tej kampanii, organizowanej przez Lubelskiego Komendanta Wojewódzkiego PSP przy współpracy z Kuratorium Oświaty w Lublinie oraz Komendami Powiatowymi i Miejskimi PSP naszego województwa, jest dostarczenie nauczycielom wiedzy teoretycznej i praktycznych umiejętności w zakresie udzielania pierwszej pomocy.
     St. bryg. Krzysztof Miłosz Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Rykach w krótkim wystąpieniu, przywitał 15 nauczycieli ze szkół z Dęblina, Grabowa Szlacheckiego i Starego Bazanowa oraz zapoznał z celem kampanii edukacyjnej.
     Zajęcia teoretyczne i praktyczne ćwiczenia na fantomach prowadził st. str. Sebastian Polak, który w komendzie pełni funkcję nieetatowego powiatowego koordynatora ratownictwa medycznego PSP.
     Wszyscy uczestnicy szkolenia otrzymali maseczki do prowadzenia resuscytacji, plakaty propagujące tą kampanię oraz materiały szkoleniowe zawierające podstawowe informacje o zabezpieczeniu miejsca wypadku, ewakuacji osób zagrożonych, resuscytacji krążeniowo-ddechowej, udrażnianiu dróg oddechowych, postępowaniu z urazami oraz nagłym zachorowaniu.
     Na zakończenie szkolenia st. bryg. Krzysztof Miłosz Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Rykach podziękował za udział w szkoleniu oraz wspólnie z st. kpt. Pawłem Banaszkiem dowódcą JRG wręczyli uczestnikom zaświadczenia potwierdzające uczestnictwo w kampanii edukacyjnej "Strażak uczy ratować". W roku bieżącym zostaną przeprowadzone kolejne 3 warsztaty szkoleniowe w ramach tej kampanii.
 
news: SUR_02.18_2.JPG

news: SUR_06.2017_3.JPG

news: SUR_02.18_4.JPG

news: SUR_02.18_5.JPG

news: SUR_02.18_6.JPG

news: SUR_02.18_7.JPG

news: SUR_02.18_8.JPG

news: SUR_02.18_9.JPG

news: SUR_02.18_11.JPG

news: SUR_02.18_12.JPG


· Drukuj
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
spacer